KONTAKT

Andrus
Andrus Aaviste

Tegevjuht / Juhatuse liige
Mob: +372 52 52 000
E-mail: andrus@selektor.ee

pilt
Tarmo Jõe

Projekteerimisjuht / Juhatuse liige
Mob: +372 53 434 384
E-mail: tarmo@selektor.ee

Indrek Hansen

Projekteerimisjuht / Hooned
Mob: +372 53 307 415
E-mail: indrek@selektor.ee

 

eveli
Eveli Sassi

Büroo Juhataja / raamatupidamine
Mob: +372 55 543 879
E-post: eveli@selektor.ee

Asukoht

Pärnu mnt. 186
11314 Tallinn
Estonia

GSM: +372 56 565 000
e-post: selektor@selektor.ee

Selektor Projekt OÜ:

Registrkood 12503887
KMKR: EE101686381

KONTAKT

Andrus
Andrus Aaviste

Tel: +372 6613 925
Mob: +372 52 52 000
E-mail: andrus@selektor.ee

pilt
Tarmo Jõe

Projekteerimisjuht / Juhatuse liige
Mob: +372 53 434 384
E-mail: tarmo@selektor.ee

Ingvar TTÜ väike
Ingvar Ehala

Hoonete projekteerimise juht
Mob: +372 53 450 504
E-post: ingvar@selektor.ee

Selektor Projekt OÜ:

Registrkood 12503887
KMKR: EE101686381

Asukoht

Pärnu mnt. 139e/11
11317 Tallinn
Estonia

SAADA MEILE SÕNUM